• info@nurkapgida.com.tr

ŞARK VİTAL

1998 Yılından beri faaliyer gösteren firmamız günün teknolojisine uygun ve hijyenik şartlarda üretim yapmakta ve sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli tüketicilerle paylaşmanın heyecanını duyar. Ürünlerimiz tarım bakanlığının firmamıza vermiş olduğu gıda sicil ve üretim izin belgeleri ile ve gıda mühendislerimiz tarafından sağlık be kalite kontrolü yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Ayrıca firmamız İSO 9001 - İSO 14001 - İSO 18001 - İSO 22000 - Helal gıda belgelerine sahiptir.

Üretimde seçkin uzman kadro ile çalışmalarını sürdüren ÖZECE BAL LTD. ŞTİ. Kurulduğu yıldan beri siz değerli müşteri ve tüketicilere üstün kalite anlayışıyla üretim gerçekleştirmekte, yurt genelinde ve ihracatta rağbet görmektedir.

Firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve iş hayatında süreklilik ilkesi inancıyla ürünlerdeki lezzet çizgisini günümüze kadar muhafaza etmeyi başarmıştır.

Müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmakta ve bunun göstergesi olarakta sürekli büyüyen müşteri portföyümüzle müşteri tepki ve isteklerini göz önünde bulundurarak ürün yelpazesini sürekli genişletme gayreti içerisindeyiz. Ürün satış kapasitemizi artırarak aynı zamanda kalite, güven ve titizlik anlayışıyla ilerleyerek her yıl ürün çeşitliliğinde en son teknikleri kullanarak çeşitlendirme yolunu seçmekteyiz.

ÖZECE BAL Yaygın satış ağı ile her eve girmeyi kendisine vizyon edinerek, yatırımlarını daha da arttırmakta ve vazgeçilmez lezzet olmayı hedeflektedir.


Siteyi Ziyaret Etmek İçin Tıklayınız...
5082
Müşteri
3
Şube
15
Tedarikçi
4105
Ürün
50
Yıllık Tecrübe

Müşteri Portalı'na Giriş Yapmak İçin